BIOHACK (Custom Made Fitness)

BIOHACK – Custom Made Fitness/DNA Upgrade & Superhuman Performance

 

Hackerleri hepimiz biliyoruz. Hackerler tüm elektronik cihazları, bilgisayar ağ veya yazılımlarının şifrelerini kırıp ele geçirdikten sonra istedikleri gibi yönlendirmektedirler.
Biohackerler bundan çok daha farklı değildir. Tek farkları yazılım şifrelerinin yerine bedenin (beyninizin veya kaslarınızın), yani bir nevi yaşamın şifrelerini kırıp istedikleri gibi yönlendirmektir (tabi henüz aşılamamış sınırların el verdiği kadar). Yani Biohacking kişinin biyolojik potansiyelini mümkün olan en üst seviyeye çıkartabilme sanatı ve bilimidir. Bunu etkili biçimde yapabilmek için bilgiye, teknolojiye, isteğe ve akıllıca yapılacak öz denemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kimse bedeninizi kendinizden daha iyi tanıyıp ona hükmedemeyeceği için de mükemmele ulaşabilmek ancak kendi çabalarınızla mümkün olmaktadır. Ancak kişi uzmanlaşmış deneyimli mentorların rehberliğinden mümkünse mutlaka yararlanmalıdır. Bizim amaçlarımızdan bir tanesi de bu konuda yanınızda olmak ve sizlere sağlık, mutluluk ve performans sınırlarınızı düşündüğünüzden çok daha ileriye taşımakta yardımcı olmaktır. Birçok kişisel gelişim veya fitness ekolünün yaptığı gibi aynı programı milyonlarca kişiye önererek sonuç elde edileceğini ummak yerine bireyin ancak doğru bir rehberin yardımıyla kendini keşfetmesiyle, kendine özgün yollar çizebilmesiyle potansiyelini en üst seviyeye çıkartılabileceğine inanıyoruz.

Biohacker, hemen tüm müspet bilim dallarından, tıp, biyoloji, kimya, psikoloji vs vs ama aynı zamanda da birçok soyut ve kadim bilgiden, nefesten, hislerden ve kuantum düşünce tekniklerinden faydalanmaktadır. Biraz araştırmayla görebilirsiniz ki Biohack ile yapılabilecekler artık o kadar ileriye taşınmıştır ki 80 yaşında saatlerce koşup kilometrelerce yüzüp bisiklet bindikten sonra sert bir crossfit parkurunu tamamlayan delikanlı ihtiyarlar artık “camiada” olağan karşılanmaktadır.

Hatta tabu sayılabilecek konular da artık açıktan tartışılır hala gelmiş ve kendini bu akımın birer üyesi kabul eden saygın bilim adamları, profesörler ölümsüzlükten dahi bahsedebilmektedirler. Biz bunun mümkün olamayacağını düşünmekle birlikte ebedi gençliğin anahtarının çok da uzaklarda bir yerlerde olmadığını görmekteyiz. Son yıllardaki baş döndürücü gelişmeler bizlere ummadık kapılar açmıştır. Daha mı hızlı koşmak istiyorsunuz yada yorgunluğun ne olduğunu unutmak mı? Saatlerce sevişmek? Zihin bulanıklığını dağıtmak? Mutlu olmak? Ya da kısaca hayatınızı iyileştirmek?
Bu mümkün ve biz bunun nasıl yapılabileceğini  size dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışacağız.

Profesyonel  Uzmanlardan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak

Özel ve Grup Dersleri İzmir’de

iletişim:

info@jiujitsuka.org
yasinozkan@jiujitsuka.org

0535 405 11 01

 

 

BJJ,bjj,brazilian jiujitsu,jiujitsu , mma,bjj izmir,mma izmir,mmaizmir,izmirde bjj,bjjizmir,izmirbjj, jiujitsuizmir,mma training,mma antrenmanı ,izmirdemma,mma nedir,izmirdemma nerde yapılır,mma salonu izmir,izmir spor salonu,mma crossfit,bjj crossfit,crossfit mma.crossfit bjj,yasin özkan bjj,bjj yasin özkan,bjj antrenmanı,mma çalışması,crossfit crunch,crossfit pull up,air squat crossfit,push up crossfit,crossfit push up,yasin özkan mma bjj crossfit,mma yasin özkan, bjj yasin özkan,konak crossfit,bayraklı crossfit,fit , crossfit, izmirde ilk mma,crossfitter, konak bjj,bayraklı bjj,eşrefpaşa bjj,fitness ,  izmirde ilk mma, konak mma,bayraklı mma, eşrefpaşa mma,MMA ,muaythai, ninjutsu, ninjutsu türkiye, ninjutsu izmir,turkey martial arts,dövüş salonu izmir,fight club izmir,savaş sanatları, savaş sanatları izmir,martial arts izmir,mixed martial arts izmir,judo izmir,self defence, self defence izmir,özel ders, özel ders izmir,personal training izmir,fitness izmir,biohack turkey, biohack izmir,hiit antrenmanı izmir,submission, submission izmir,gi,no gi, gi izmir,no gi izmir,kimono izmir,jiujitsuka,fight izmir,cage fighting in turkey, cage fighting in izmir,vale tudo izmir,kafes dövüşü izmir,tabata turkey, tabata izmir,ufc izmir, ufc turkey, ufc türkiye,pride turkey, pride türkiye, strikeforce turkey, strikeforce türkiye,mücadelesporları,dövüşkulübü, dövüşkulübü izmir, dövüşkulübü türkiye,grappling in izmir, grappling in turkey,golden glory turkey,glory turkey,glory izmir,k1 turkey,k1izmir,rear naked choke,choke,put to sleep,mata leon,kilo kontrol,kilo verme,kilo alma,beslenme,diyet,takviye,güç,strength, martial arts turkey,

 

 

Jiujitsuka

Jiujitsuka

Follow by Email
Facebook
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram