BİZ KİMİZ

 

Biz savaş sanatlarına ve insan gelişimine kafayı takmış modern zaman samuraylarıyız.
Samuraylarda her klanın, her ailenin kendine özgü bir geleneği vardır-bizim de öyle.
Birçok farklı savaş sanatları branşında yerel standartları çoktan aşmış kadromuz küresel ölçekte saygıyla anılmakta ve ismimiz dünyanın en elit martial arts çevrelerince Türkiye ve yakın çoğrafyasında referans noktası kabul edilmektedir. Bu prestijin değerini çok iyi biliyoruz ve onu muhafaza etmeye kararlıyız.
Bu yüzden geleneklerimize sıkı sıkıya bağlıyız fakat aynı zamanda çağın ötesini hedefleyerek kendimizi sürekli yenilememiz olmazsa olmaz parolamızdır.
Türkiye’de değişim yaratmaya gönül vermiş insanlar olarak ülkemizde savaş sanatlarına ve kişisel gelişime 70’li yıllardan itibaren öncülük etmiş aile büyüklerimizin açtığı yoldan emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Biz ilerlemenin anahtarının bilim ve sanatı, beden ve aklı, karşı konulmaz bir mükemmelleşme isteği ile birleştirebilmek olduğuna inanıyoruz. Attığımız her adımda tutkuyla ahenk ve uyum arayan bizler için çelik gibi bir vücuda sahip korkusuz bir sporcu yetiştirmiş olmak asla yeterli değildir. Terbiye edilmemiş bir ruh’a, hayattaki yüce gayeyi kavrayamamış bir zihne ait böyle bir beden yarardan ziyade zarar getireceği aşikardır. Bu yüzden eğitimlerimizde daima fiziksel ve entelektüel gelişmeye eşit derecede önem veririz.
Minderde, ringte ve en önemlisi hayatın kendisinde asla pes etmemek, terinin son damlasına kadar mücadeleyi sürdürmek, düşmenin önemli olmadığına tekrar kalkabilmenin önemli olduğuna inanmak ailemizin geleneğini yansıtır. Bilge ve daha iyi bir insan olmak için uğraşmak, hep iyilik ve iyiye doğru bakmak başlıca amaçlarımızdandır. Samurayın 7 erdemli hayat felsefesi bushido bizim hayatlarımızın her anında mevcudiyetini hissettirmektedir.


Böylelikle ve uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyim ve bilgiyle,bireylerin isteklerini ve ihtiyaçlarını anlayarak, kişiye özel tasarlanabilen kapsamlı eğitim müfredatımızla bizimle olanların geleceklerine ait başarıları teminat altına alıyoruz…
Nefes almayı…yaşamayı…gelişmeyi..geliştirmeyi hedefleyen aydınlanmaya doğru bir yol bu..

BJJ,bjj,brazilian jiujitsu,jiujitsu , mma,bjj izmir,mma izmir,mmaizmir,izmirde bjj,bjjizmir,izmirbjj, jiujitsuizmir,mma training,mma antrenmanı ,izmirdemma,mma nedir,izmirdemma nerde yapılır,mma salonu izmir,izmir spor salonu,mma crossfit,bjj crossfit,crossfit mma.crossfit bjj,yasin özkan bjj,bjj yasin özkan,bjj antrenmanı,mma çalışması,crossfit crunch,crossfit pull up,air squat crossfit,push up crossfit,crossfit push up,yasin özkan mma bjj crossfit,mma yasin özkan, bjj yasin özkan,konak crossfit,bayraklı crossfit,fit , crossfit, izmirde ilk mma,crossfitter, konak bjj,bayraklı bjj,eşrefpaşa bjj,fitness ,  izmirde ilk mma, konak mma,bayraklı mma, eşrefpaşa mma,MMA ,muaythai, ninjutsu, ninjutsu türkiye, ninjutsu izmir,turkey martial arts,dövüş salonu izmir,fight club izmir,savaş sanatları, savaş sanatları izmir,martial arts izmir,mixed martial arts izmir,judo izmir,self defence, self defence izmir,özel ders, özel ders izmir,personal training izmir,fitness izmir,biohack turkey, biohack izmir,hiit antrenmanı izmir,submission, submission izmir,gi,no gi, gi izmir,no gi izmir,kimono izmir,jiujitsuka,fight izmir,cage fighting in turkey, cage fighting in izmir,vale tudo izmir,kafes dövüşü izmir,tabata turkey, tabata izmir,ufc izmir, ufc turkey, ufc türkiye,pride turkey, pride türkiye, strikeforce turkey, strikeforce türkiye,mücadelesporları,dövüşkulübü, dövüşkulübü izmir, dövüşkulübü türkiye,grappling in izmir, grappling in turkey,golden glory turkey,glory turkey,glory izmir,k1 turkey,k1izmir,rear naked choke,choke,put to sleep,mata leon,kilo kontrol,kilo verme,kilo alma,beslenme,diyet,takviye,güç,strength, martial arts turkey,

Jiujitsuka

Jiujitsuka

Follow by Email
Facebook
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
https://jiujitsuka.org/